logo nowaglicja
Kontaktlogo facebook
Strona główna / aktualności

XVII edycja EKOGALI

Marszałek Województwa Podkarpackiego serdecznie zaprasza na XVII edycję EKOGALI - międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości, która odbędzie się w dniach 16-17 grudnia 2023 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa.

Zapraszamy do udziału podmioty związane z wytwarzaniem i obrotem produktami i żywnością wysokiej jakości rozumianą jako certyfikowana żywność ekologiczna, żywnościowe produkty tradycyjne wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz gospodarstwa agroturystyczne, stowarzyszenia agroturystyczne, zagrody edukacyjne oraz podmioty zajmujące się ziołolecznictwem, propagowaniem wiedzy na temat ziół i ich wpływu na zdrowie człowieka.

Udział wystawców w Targach jest bezpłatny.

Nabór wystawców do udziału w EKOGALi trwał będzie do wyczerpania powierzchni wystawowej, jednak nie później niż do dnia 6 listopada 2023 r.

W ramach operacji zaplanowano konferencję, konkursy z nagrodami oraz pokazy związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Wejście na Targi dla zwiedzających będzie również bezpłatne.

Zapraszamy do uczestnictwa i zwiedzania EKOGALI oraz na stronę internetową www.ekogala.eu

Opublikowano: 04.09.2023